RESULTATER NM U19

 

Fredag 19. April            
             
Bane 1            
Kl.  K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
18:00 1 U19M A Bærum - Centrum  64-72
19:30 3 U19M C Sandvika - Sandnes  53-47
21:00 17 U19M A Centrum - Kristiansand  96-48
             
Bane 2            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
17:00 2 U19M B Tromsø - Frøya  62-60
18:45 4 U19M D Asker - Gimle  69-74
20:30 18 U19M B Frøya - BK  78-75
             
Bane 3            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
16:30 5 U19M C Ullern - Sandvika  60-79
18:00 16 U19K F Asker - Ammerud  63-47
19:30 6 U19K F Gimle   Ytrebygda  39-55
21:00 7 U19K E Høybråten - Stjørdal  85-31
             
Lørdag 20. April            
             
Bane 1            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
09:00 20 U19M D Gimle - Loddefjord  124-30
10:45 9 U19M A Kristiansand - Bærum  50-85
12:30 12 U19M D Loddefjord - Asker  31-88
14:15 25 Kvart U19M Centrum - Frøya  94-61
16:00 27 Kvart U19M Sandvika - Asker  67-74
        -    
19:30 46 U19M 9-12.pl Sandnes - Loddefjord  93-49
             
Bane 2            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
09:00 13 U19K F Gimle - Asker  31-81
10:45 10 U19M B BK - Tromsø  57-68
12:30 24 U19K E Ulriken - Høybråten  73-32
14:15 26 Kvart U19M Tromsø - Bærum  82-69
16:00 28 Kvart U19M Gimle - Ullern  77-40
17:45 21 U19K E Ulriken - Stjørdal  139-15
19:30 30 U19M 5-8.pl Bærum - Ullern  64-62
             
Bane 3            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
09:00 15 U19K F Ytrebygda - Ammerud  68-29
10:45 11 U19M C Sandnes - Ullern  51-72
             
14:15 8 U19K F Ammerud - Gimle  51-52
16:00 29 U19K F Asker - Ytrebygda  71-61
17:45 45 U19M 9-12.pl BK Miners - Kristiansand  102-41
19:30 23 U19M 5-8.pl Frøya - Sandvika  77-74
             
Søndag 21. April            
             
Bane 1            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
09:00 33 Semi U19M Centrum - Asker  54-60
10:30 31 Semi U19K Ulriken - Ytrebygda  85-38
12:00 38 U19M 7/8 Sandvika - Ullern  69-57
13:30 37 U19M 3/4 Centrum - Tromsø  79-74
             
15:30 43 Finale U19K Ulriken - Asker  56-42
17:30 44 Finale U19M Asker - Gimle  61-76
             
Bane 2            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
09:00 34 Semi U19M Tromsø - Gimle  67-86
10:30 32 Semi U19K Asker - Høybråten  53-28
12:00 36 U19M 5/6 Frøya - Bærum  77-79
13:30 35 U19K 3/4 Ytrebygda - Høybråten  54-34
             
Bane 3            
Kl. K.nr. Kat. Hjemmelag - Bortelag Resultat
09:00 42 U19K 5/7 Gimle - Stjørdal  113-16
10:30 39 U19M 11/12 Kristiansand - Loddefjord  78-60
12:00 40 U19M 9/10 BK Miners - Sandnes  61-50
13:30 41 U19K 6/7 Stjørdal - Ammerud  19-64